UČENICI PRODUŽENOG BORAVKA POSJETILI APOTEKU

Prošle sedmice započeli smo sa aktivnostima koje imaju za cilj da učenicima naše škole pokažu da su sva zanimanja jednako vrijedna i važna za svakodnevni život ljudi. Vođeni tom idejom danas smo uspješno realizovali još jednu zanimljivu i korisnu saradnju sa roditeljem našeg učenika.
Učenici produženog boravka u pratnji svoje učiteljice posjetili su apoteku kako bi se bliže upoznali sa poslovima koji se obavljaju u apoteci, te kako bi naučili koje to vještine i osobine treba da ima jedan apotekar. Nas roditelj, Selvira Čvorić, predstavila je učenicima svoje zanimanje i objasnila im kako se postaje apotekar i koju školu treba završiti. Ljubazno osoblje apoteke provelo je učenike kroz prostorije apoteke i upoznali ih sa svim stvarima koje se nalaze u apoteci, a zatim su počastili učenike raznim poklonima.
Ovom prilikom zahvaljujemo se roditelju naše škole, Selviri Čvorić, ali i ljubaznom osoblju apoteke na toplom prijemu, utrošenom vremenu i korisnim informacijama.

 


Comments are Closed