Obilježen Dan planete Zemlje

Povodom obilježavanja Dana planete Zemlje učenici naše škole potrudili su se da zajedno sa svojim učiteljima i nastavnicima različitim aktivnostima ukažu na važnost očuvanja naše planete i njenih prirodnih resursa. Na kreativne načine poslali su poruke o očuvanju životne sredine, izrađivali zanimljive zadatke, crteže i panoe u vezi naše planete i ukazali kako svako od nas može dati svoj doprinos u očuvanju planete Zemlje i razvijanju ljubavi prema prirodi. Pored kreativnosti, na časovima su učili i o važnosti reciklaže papira i plastike.
Pored toga, Savjet učenika naše škole i učenici produženog boravka su zajedno sa svojim učiteljima uredili naše školsko dvorište različitim i raznobojnim cvijećem. Takođe, naši učenici u PO Miljkovac potrudli su se da uljepšaju svoje dvorište raznim sadnicama.
Ovim putem zahvaljujemo se Gradskoj upravi na donaciji sadnica sezonskog cvijeća koje je uljepšalo naš školski prostor.

Comments are Closed